Revoluce v huštění soutěžních pneumatik

BimpAir společně s Michelin Motorsport vyvinuli hustící patronu s kapacitou 88g CO2, největší na trhu! Umožní zcela nahustit pneumatiku nebo upravit hladinu tlaku ve čtyřech pneumatikách Například, pneumatiku 205/55 R16 nahustí až na 1,490 barů, nebo v případě čtyř pneumatik, dohustí každou o 0,372 baru.

Jedná se o vysoce výkonné a technologicky propracované řešení, které zajistí správný tlak v pneumatikách i seřízení rozdílného tlaku v každé pneumatice. V porovnání s dnes používanými systémy umožňuje lepší kontrolu při huštění a nevytváří zbytečný odpad jako u jednorázových bombiček.

Patrony lze po použití ZNOVU NAPLNIT! Použité patrony vyměníme za plné.

Máte dotaz či chcete poradit? Kontaktujte nás

HUSTÍCÍ A VYPOUŠTĚCÍ FUNKCE
ZNOVUPLNITELNÉ U DEALERA MICHELIN MOTORSPORT
OKAMŽITÁ VÝMĚNA PRÁZDNÉ PATRONY ZA PLNOU

Při soutěžích je dobrý tlak v pneumatikách určujícím a důležitým prvkem. Zvláště při rally soutěžích, kdy je třeba seřídit tlak v pneumatikách mezi erzetou. První vysokotlaký mobilní systém s možností opětovného plnění určen pro rally soutěže, automobilové a motocyklové závody na okruzích!

Cena

  • Nová patrona (88g CO2) 130€ / 3400 Kč vč. DPH
  • Výměna použité patrony za plnou 15€ / 400 Kč vč. DPH

OBJEDNÁVKA

Tlakové patrony můžete zakoupit či vyměnit za plné v naší provozovně či v našich servisních vozech Michelin při soutěžích rally či okruhových závodech. Lze je také objednat přes náš kontaktní formulář nebo na info@pneu-sport.cz

Toto řešení, doporučované a podporované oddělením Michelin Motorsport, se již aktivně používá a jeho obliba rychle roste.