michelin-hustopece

V uplynulé sezóně seriálu Mistrovství České Republiky v rallye jsme společně s výrobce pneumatik Michelin vypsali třetí ročník Michelin Trofej 2018.

Zúčastnit se mohl každý, kdo si zakoupil alespoň čtyři pneumatiky Michelin pro svůj soutěžní vůz a použil pneumatiky Michelin po celou soutěž.

Letošní Trofeje Michelin 2018 se zúčastnilo celkem několik desítek posádek, které byly rozděleny podle klasifikace MMČR ve vypsaných, případně sloučených třídách. Vítězné posádky jednotlivých/sloučených tříd získaly jako výhru 2-3 pneumatiky (dle třídy) Michelin, dle svého výběru. Posádky na druhém případně třetím místě byly odměněny 1-2 pneumatiky (dle třídy). Celkově jsme tak rozdělili mezi účastníky trofeje 64 pneumatik v celkové hodnotě přes 660 000 Kč (vč. DPH).

Mezi nejúspěšnější v rámci Michelin Trofeje 2018 byly posádky Dohnal – Ernst, Tarabus – Trunkát, Szeja – Szeja, Pospíšilík – Hovorka, Picek – Kunst, Vaňhara – Voltner, Trnovec – Staněk a další.

Všem účastníkům tímto děkujeme a přejeme mnoho sportovní zážitků a pocitu uspokojení z dosažených výsledků.

I v roce 2019 se můžete těšit na Michelin Trofej 2019, kde budete moc získat jako výhru pneumatiky Michelin v seriálu Mistrovství České Republiky v rallye.

Tým Pneu-sport s.r.o.